| Adda_2262 a întrebat:

HeyhappyFisierul meu nu mai merge...straight face De pe ce alte siteuri as putea sa mai descarc muzica mai repede? cele mai bune au fundalove struck thx:*

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

@danco se refera la un site :)) =))

cat am putut sa rad :))

revenind la intrebarea ta, eu folosesc http://www.video2mp3.net/ ( dai copy la linkul melodiei de pe youtube si in pui in spatiul liber si dai click pe "Convert", si in general se descarca repede )

Sper ca te-am ajutat! :X

4 răspunsuri:
| Adda_2262 explică:

Wow danco in cazul asta tu esti la fel da inteligent ca si minehappyToata lumea a inteles... tu nuhappySo data viitoare cand vrei sa-ti exprimi parerea despre "gradul meu de inteligenta" n-o mai face public din moment ce tu ai fost singurul care nu a inteles la ce ma refeream.happy

| mjforever a răspuns:

Www.listentoyoutube.com, trebuie doar sa dai copy/paste la link'ul de pe youtube;)

| danco a răspuns:

Ce fisier draguto? Stii ce inseamna fisier?

| danco a răspuns:

Da? Extraordinar, ce fata desteapta! In cazul asta nu stie sa se exprime. Ea a scris fisierul meu dar, de fapt, era poate vorba despre site-ul fisierulmeu.ro.