| Aly07 a întrebat:

Hey fratilor imi puteti spune si mie unde se afla magazinul romonta (pentru instrumente muzicale ) din Bucuresti. Am inteles ca e pe langa magazinul Unirea, dar nu stiu exact pe unde puteti sa imi explicati voi mai in detaliu.

Multumesc.

Răspuns Câştigător
| BlackMan a răspuns:

Sunt mai multe magazine de muzica eu stiu unul pe langa cismigiu, undeva pe langa o biserica a doua strada mai in stanga. dar mai este unul in piata alba iulia, sau in piata matache la intersectie pe langa cladirea aia daramata pe colt in dreapta

2 răspunsuri:
| Raiden a răspuns:

Ajuta-te de google map.

| sma21 a răspuns:

Nu stiu dar poti sa iti iei de la Doraly