| nosferatu15 a întrebat:

Hey m`am uitat la o emisiune online unde era invitata lady gaga. Si a spus ca are adresa de mess: stephanotta_gaga dar nu intra prea des. Eu am bagat-o in lista astazi insa nu mi-a dat accept. Ce credeti, e bun?

3 răspunsuri:
| lSchizo a răspuns:

Wo, wo, wo. Calm. A zis ca nu intra prea des...asta ce inseamna?straight face
Ca trebuie sa astepti o zi, o saptamana, o luna sa iti dea acc. So stay chill, probabil iti va da accept intr-o zi.hee hee

| Captive a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria.raised eyebrows.*Dandu-se cu capul de perete*

| nosferatu15 explică:

Mi-a dat acc, si chiar am vorbit cu eatongue