| CocollinoXx a întrebat:

Hey, ma ajutati si pe mine cu cevabig grinbig grinbig grin :X :*, mi-am sters toate melodiile si vreau sa ma ajutati sa fac multe multe, ce gen de muzica ascultati voibig grin? dati-mi si mie idei de melodii care va plac voua, mersi mersi :*:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Eu ascult mai mult rock si hip-hop. Uite niste idei: Vita de vie - un om c-o chitara; Lasat pustiu. Three days grace - I hate everything about you; Time of dying; Animal I have becone. Adda - un vis; prietenie fumata; haos organizat; prietenia adevarata. Arssura - mereu copil; scrisoare; o lume rece; trup fara suflet; 2 gigantsi; ai mei. Emil - pisica, raman la fel, etc. Nane - ca o stea, baietii de acasa. Cam atatea mi-au venit in mintehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liviu Hhor si Tara-happy for you
Anya ft. Jay Ko-one
Major Lazer - Hold the Line
Kessha-Take It Off
Shakira - Did It Again
Stavros Livykos-Skase
Edward Maya - This is My Life
Morris Feat Sonny Flame - Havana Lover
Buraka Som Sistema Feat. Pongolove - Kalemba

happy