| JsBeibDOLL a întrebat:

Hey.Ma puteti ajuta? Mai bine zis pe prietena mea.Il adora pe jesse Mccartney.Stia ca a fost impreuna cu Kae Cassidy, dar a murit.Mai nou cica a citit pe net ca e casatorit si are un copil. A deprimat-o mult. Voi ce credeti? Sau ce ati auzit?

2 răspunsuri:
| Ana_6509 a răspuns:

Dumnezeule mare! Asta da motiv de depresie.Nu pot sa cred cum,, evoluam". Si daca aude ca de fapt are doi copii se sinucide? Stiu merit stupid pentru adevarul asta, asta este, dar reveniti-va!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok.Nu am auzit nimic dar... e o vedetă. Nu merită să sufere + distanţa + că nu o cunoaşte.Eu zic să o iei la mall, să-i dai un suc şi să vorbiţi despre băieţii calumea care trec pe lângă voi sau despre cei care îi cunoaşteţi.Succes!