| Elaaaaaaaaaa a întrebat:

HEY! Poate cu totii stiti noua melodie "Vejo Bonito" cantata de Outffit. e o melodie frumoasa.parerea mea. Intrebarea e ce inseamna vejo bonito? Stie careva? Funda pentru care ma lamureste!:*

Răspuns Câştigător
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Buna! Cred ca inseamna "Vad ceva fumos", cel putin asa se traduce motamo, e ceva de genu" "Ce imi vad ochii!"
Poate o sa te ajute cineva mai mult.Si ai dreptate melodia este foarte frumoasa, eu l-am cunoscut pe DJ, pe plaja din Jupiter, am stat 5 zile ascultandu-lbig grin

7 răspunsuri:
| DjAndrea a răspuns:

A vedea frumos (cel putin asa scrie in dictionarul de portugheza...la summer kiss kiss in the mix dj bigice a spus ca inseamna te-am intalnit iubito...nu are nicio legatura) laughing

| onlytiff a răspuns:

Inseamna a vedea frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vejo bonito inseamna ''te-am vazut frumoaso''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piesa e interesanta... chiar draguta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

`Vejo Bonito` inseamna in portugheza `te-am vazut frumoasa

| StefiStefi a răspuns:

Eu cred ca inseamna vad frunos