| The1sky1is1beautiful a întrebat:

Hey salut! Am auzit de curand o piesa si nu stiu cum se numeste
, ii ceva de genu "... everyday" o canta un tip sau o trupa si ii ceva de dragoste cred. Daca o sti...dau fundahappy

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine in intrebare este ''Asaf Avidan - One day''.

| claudia511 a răspuns:

Prima melodie cu everyday care mi-a venit in minte. Poate nu e aia pe care o cauti, dar oricum sper sa iti placa. http://www.youtube.com/watch?v=gXgAEBrP98g

| Stoica_Daniela_1978 a răspuns:

Kaiser Chiefs Everyday I love you less and less sau Asaf Avidan - One day''.