| anaservic a întrebat:

Hey! scuzati categoria, dar am nevoie de un raspuns urgent. de ceva timp e o melodie la radio care e cantata de o fata si are versurile cam asa: could you ring my bell, treat me well treat me right, could you ring my bell you can stay by my side...sau ceva in genul. am cautat-o peste tot, insa nu o pot gasi. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Craciun_Gabi_1998 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=tqxZMSB_P4M
imi dai funda :)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuzam,dar de ce nu postezi unde trebuie? La Dragoste si sex, nu se difuzeaza melodii de la radio! Numai bine.