| raallux a întrebat:

Am auzit ieri o melodie, care era lenta la inceput, pe fundal avea bass, canta una parca era jessie j dar nu sunt sigura si dupa parca era un fel de harlem shake. un dubstept ceva. Ma puteti ajuta? :* :* :*

2 răspunsuri:
| BiAnq13 a răspuns:

Buna! Pai nu stiu exact la ce melodie te referi, dar iti pot da cateva sugestii : Jessie J - Nobody's Perfect sau Jessie J ft Ariana Grande and Nicki Minaj - Bang Bang, altele nu imi vin in minte acum, sper ca te-am ajutat.

| raallux explică (pentru BiAnq13):

Nu e niciuna din astea. Merci oricum :*
Incepea ceva gen, I m freaky...sau nu stiu.