| anonim_4396 a întrebat:

Hey, TPU. Am o problema crying. Am castigat un bilet la un concert de Craciun! Eu stau in Bacau, iar concertul este in Bucuresti. Cum am castigat un singur bilet, mama nu poate intra cu mine in sala, dar nu vrea nici sa ma lase sa intru singura! Ce as putea face s-o conving ca nu este nici un fel de pericol, doar e Concert de Craciun. Ce sa-i spun sa ma lase? Vreau neaparat sa merg la acel concert.

Va rog ajutati-ma, TPU!sad

3 răspunsuri:
| Cataliciiii a răspuns:

Da`mi mie biletul taubatting eyelashes

| sebastyan000 a răspuns:

Spune-i ca nu se va intampla nimic rau, doar va fi un simplu concert cu muzica de Craciun, mancare festiva si tot asa.

| sebastyan000 a răspuns:

Spune-i ca nu se va intampla nimic rau, doar va fi un simplu concert cu toate festivitatile de tipul Craciunului si cu muzica respectiva.Bafta!