| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPUhappyam si eu o mica dilemahappysper sa ma puteti ajuta...de obicei ascult muzica in winaphappyinainte toata muzica pe care o puneam in acest program,mergea aleatoriu(imi baga melodii pe sarite,nu in ordine)acum,oricat m-as chinui, nu pot sa il fac sa fie ca inaintestraight faceofer fundita, daca ma puteti ajutahappytongue

Răspuns Câştigător
| Onio a răspuns:

Ai in dreapta sus pe interfata winamp un buton "Toggle Playlist Shuffling".

Il observi sub forma de 123 cu o sageata arcuita deasupra acestora.

Ai aici o imagine in care se observa:
http://t0.gstatic.com/......tp?/images

Este butonul albastru aprins din dreapta/mijloc.

cand este aprins, melodiile sunt aleatorii, cand este stins, sunt consecutive.

| ladyMillion a răspuns (pentru Onio):

Mersi multhappy>big grin

| Onio a răspuns (pentru ladyMillion):

Cu placere happy