| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica obsesie ca sa zic asalaughingNu stiti cumva daca exista vreun site online unde sa fie postate toate melodiile difuzate la posturile de radio zilnic?tongueDaca stiti,va rog sa ma ajutati cu un linkhappyAm auzit in dimineata asta,in autobuz,o melodie mai veche pe care o stiu de cand eram micuta, pe un post de radio(nu stiu exact care)si din pacate nu stiu cum se numeste, nici macar versurile nu le-am auzit atat de bine...stiu sa o fredonez doar. Multumesc frumos, ofer fundita si voturi!

Răspuns Câştigător
| TurnThePage a răspuns:

Http://www.kissfm.ro/asculta-live/
Din pacate, nu cunosc melodia :(
Sper ca te-am ajutat.
Bafta! :)

| ladyMillion a răspuns (pentru TurnThePage):

...si daca stiu ca melodia s-a derulat azi pe la 7 jumate, mai pot sa o gasesc?

| TurnThePage a răspuns (pentru ladyMillion):

Posibil thinking