| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de melodia asta noua de la AMI?

https://www.youtube.com/watch?v=2H73UewzlgU

Mie imi place mult.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Iar ai revenit cu 100 de intrebari pe minut? Macar sterge-ma de la prieteni ca eu nu stiu cum si nici de ce ti-am dat accept, ma termini psihic.
Si melodia e oribila

| Siiiiia a răspuns:

Sincer... Ma amuza versurile.
Nu e nimic wow, nici videoclipul, nici versurile...next... poate data viitoare.
O seara faina!winking

| KodrutZ a răspuns:

Ce e breh mizeria asta?

| Florentina9210 a răspuns:

''Dar eu te astept diseara. Sa te sarut, sper sa nu doara. Sa-ti fac cafea sa nu adormi, adormi. In brate sa te strang. Si sa fumam tigara pe o bicicleta in poarta.'' laughing rea mai sunt

| Deaad a răspuns:

Mizerie.

| Juviia a răspuns:

Porcarie! Si 1234 de la Delia e mai fain!

| Juviia a răspuns (pentru Juviia):

Daca vrei ceva fain iti sugerez Panic! At the disco-Miss Jackson!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Juviia):

Stiu melodia asta!