| Bar_Stefi_1980 a întrebat:

Cine a ascultat noua melodie a trupei One Direction? Ce parere aveti?(despre trupa si melodie dar si despre toate melodiile lor)

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Nuoul single nu l-am ascultat dar am o parere buna despre ei cat si despre melodiile lor.Pana la urma fiecare cu gusturile lui.

6 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

N-am ascultat-o si nici nu vreau.
Una dintre cele mai proaste trupe ce sunt promovate in exces.

| Bar_Stefi_1980 explică (pentru CautNume):

Daca ai avea tu talentul lor...

| CautNume a răspuns (pentru Bar_Stefi_1980):

Talentul lor?laughing La ce sunt ei talentati?

| Bar_Stefi_1980 explică (pentru CautNume):

La canto DAAAAAA! parca n-ai stii...

| CautNume a răspuns (pentru Bar_Stefi_1980):

Talentat la canto?laughing)

| svartirhimnar a răspuns:

N-am ascultat şi nici nu vreau să ascult noua melodie a lor, însă am o părere foarte clară despre ei. Nişte băieţaşi care de fapt, arată ca nişte fete şi încearcă să-şi demonstreze talentul pe care nu-l au. Sunt promovaţi de simplul fapt că-s tineri şi că prinde la copilele cu vârste cuprinse între 11-14 ani.