| BeYourserlf a întrebat:

Cum sterg o postare de pe Youtube?
funda pentru cel mai rapid :*

2 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Da click pe dreptunghiul ala cu imaginea avatarului tau,si iti vor aparea mai multe optiuni,si dai click pe Manager Video.
Acolo iti va aparea o lista cu video-urile pe care le-ai postat, si pe cel/cele pe care vrei sa le stergi pur si simplu bifezi casuta din fata lor si dai click la Actiuni, unde prima optiune este Stergeti.

| Jenn002 a răspuns:

Pai intri pe contul tau si trebuie sa ai ceva de genul: postarile mele sau videoclipurile mele si de acolo il stergi