| yonela13 a întrebat:

happy De ceva vreme ascult rock, am inceput cu Paramore. ce trupe imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| irbis96 a răspuns:

The Killers, 30 Seconds To Mars,The Fray,Green Day, Nickelback, Linkin Park, Imagine Dragons, Muse si multe altele, astea sunt preferatele mele happy

1 răspuns:
| Osirius a răspuns:

AC-DC, Metallica, Black Sabath, Ozzy Osbourne, Scorpions, SOAD/Serj Tankian etc. Astea sunt recomandari de rock clasic.
Paramore canta rock de 3 lei. Daca totusi iti place, Nickelback si Creed canta asemanator.