| deutza16 a întrebat:

ieri seara ascultam radio 21, cred ca pe la 19:40 cam asa, au pus o melodie, si au spus ca e mai noua. O canat un tip si la refren nu mai canta e doar melodia. CRed ca e chiar putin country. Daca ati putea sa imi spuneti cum se numeste piesa si cine o canta are fi super happy Fundita

2 răspunsuri:
| patriiiii89 a răspuns:

Nu cred ca a ascutat nimeni atunci si daca a aascultat nu s-a uitat la ora. Parerea mea e sa te uiti pe radiozu pe facebook, poate sunt acolo detalii. FundA?

| deutza16 explică (pentru patriiiii89):

Pai am incercat si pe facebook dar nu am gasit. Multumesc oricum happy