| CapraSnitzi a întrebat:

imi dati si mie niste nume de trupe pentru genul de muzica rock, rock n roll? mersi

6 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Alternosfera, Luna Amara, Tiarra, Odyssey, Travka, Trooper, Whispering Woods.
Alter Bridge, Nevermore, Nightwish, Epica, Evanescence, Eluveitie, Shinedown, Enisferium, Stone Sour, Device, Marilyn Manson, SOAD, Rammstein...

| alinagyo a răspuns:

Bucovina,Rezident EX,Dordeduh,Nazareth,Aia,Acvila,Xanthochroid,Skid Row,Guns N' Roses,Manowar,Flogging Molly,The Doors,Foo Fighters,Twisted Sister,Kiss,ZZ Top,Focul viu,Tesla,Oasis,Kumm, Pantera, Epica, Overkill, Steelheart

| AnonimulOfficial a răspuns:

1. Porcupine Tree/Queen
2. Emerson Lake and Palmer
3. Tool
4. Alan Parsons Project
5. Nirvana
6. Pink Floyd
7. AC/DC
8. Deep Purple
9. Metallica
10. King Crimson
11. Slipknot
12. Megadeth