| Pisicapisica a întrebat:

Hey TPU,mi-am adus aminte de o melodie,dar, nu mai știu cum se numește melodia.Era ceva cu,,reily to rock you,reily to rock you"(nu știu dacă am scris corect).
Apropo,menționez că melodia nu este,, We Will rock you".

2 răspunsuri:
| FoundYouLover a răspuns:

Nu stii cine o canta? Ca daca stii cantaretul/cantareata/formatia care o canta cauti pe google toata discografia cui o canta si daca dupa numele melodiilor nu te prinzi ce melodie este, scrii apoi numele fiecarei melodii de la ei pe Youtube si dai sa o asculti pana te prinzi care este melodia.

| Pisicapisica explică (pentru FoundYouLover):

Nu știu cum se numește