| CioCĂlătiCăăă a întrebat:

Hey TPU.ro!
Cred ca majoritatea stiti melodia Grasu XXL ft. Guess Who-LALAsong, nu?
In fine.Am o dilema.Cand ascult melodia pe YouTuBe spune la refren:"Sti ca toti FUMAMAM la-la-la-la..."
Cand o aud la TV spune:"Sti ca toti CANTAM la-la-la-la."
De ce e diferit? Nu au voie la TV sa spuna "fumam"?
Sau doar mi se pare mie?!

Răspuns Câştigător
| HeadShotttttt a răspuns:

Spune cantam.La TV spune cantam si nu fuman pentru ca vor sa nu duca minorii sau alti ascultatori la chestii de genul:sa se apuce de fumat, narcotice, droguri sau alcool. Dauneaza grav sanatatii.

4 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Ti s-a parut...sp 'fumam''

| beautiful95 a răspuns:

Nu ti s-a parut chiar asa este... si mie mi s-a intamplat asta thinking

| CioCĂlătiCăăă explică:

Scuze "Fumam".

| JustifyBad a răspuns:

Pe scurt, e cenzurata!