| anonim_4396 a întrebat:

stiti cumva cum se numeste melodia de la 8:20 https://www.youtube.com/watch?v=twnAfEse0II Am vazut acest short film, si mi-a placut mult melodia de la 8:20, si vreau sa stiu daca se poate gasi pe youtube, sau daca este special facuta pentru acest short film. Daca m-ati putea ajuta ar fi fantastic. Multumesc anticipat, nici nu se pune problema, ca raspunsul cel mai bun primeste funda.

Răspuns Câştigător
| 0Alexander0 a răspuns:

Nu o gasesti pe youtube, e parte din video, tot video-ul e cantat de Neil Triffett.

| Mayhem666 a răspuns (pentru 0Alexander0):

Mersi de raspuns, speram ca poate este pe youtube, dar si eu m-am gandit ca nu este.

1 răspuns: