| Panteraa a întrebat:

Vreau sa ma dau pe muzica rock ca imi place. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai şi ce importanţă are vârsta?

Pink Floyd, Queen, Scorpions, Led Zeppelin, Metallica, Bon Jovi, AC/DC, Guns N' Roses, The Beatles, U2, Nirvana, Black Sabbath, Aerosmith, The Rolling Stones, Megadeth, Pantera, Rammstein, Iron Maiden.

Aceste trupe reprezintă un fel de "bază" a rock-ului. Sunt unele dintre cele mai cunoscute şi cele mai apreciate.

Sfatul meu este să nu te apuci de Black Veil Brides, Tokio Hotel, Green Day, My Chemical Romance, etc. pentru că sunt jalnice.

| Panteraa explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Panteraa):

Oricând.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| HeartBeat_5869 a răspuns:

Bună
Queen
Scorpions
AC/DC
Megadeth
Metallica
Aerosmith
Guns N Roses
Rammstein
Slipknot
Pantera
Black Sabbath
The Doors
Iron Maiden
Pink Floyd
Depeche Mode
System of a down
Whitesnake
Judas Priest
Manowar
Led Zeppelin
Sepultura
Kiss
Ozzy Osbourne
The Beatles
Motorhead
Cam ăstea îmi plac mie.
Bye Bye!

| MaliciousDeath a răspuns:

Pantera,Megadeth,Motorhead,Rolling Stones,Venom,Metallica,Led Zeppelin,Acid Bath,Beatles,Malicious Death,Rammstein,Queen,Misfits,Dark Moor, AC/DC, Iron Maiden...
Vezi şi tu ce-ţi place, dacă într-adevăr îţi place rockul, şi nu eşti poseriţă.

| 98Enigma a răspuns:

Black Veil Brides
Green Day
Tokio Hotel
Icon For Hire
Dead By April
Bullet For My Valentine
Linkin Park
Red
Default
Skillet
Rise Against
30 Seconds To Mars
Hollyood Undead

Am scris cam ce ascult... big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru 98Enigma):

Uite,să NU asculţi ce ţi-a dat 98Enigma, e cel mai bun sfat pe care ţi-l pot da.
Just no.

Răspuns utilizator avertizat
| NIRVANA21 a răspuns:

Ba serios fata vrea ub inceput doar incearca Nirvana, Three Days Grace, Green Day, 30 second to Mars daca ii dati asa multe o zapaciti

| Andrrrrrra a răspuns:

Pai eu iti recomand ceea ce ascult si eu tongue!
: Dead by april, motorhead, metallica, rammstein, ac/dc, a.i.a, bullet for my valentine, linkin parca, skillet, green day, bon jovi, Black Veil Brides, korn, kiss, Default, slipknot, System of a down, placebo, Ozzy Osbourne, Guns N Roses, Sepultura, brokencyde, Rev Theory, Disturbed, Children Of Bodom, marilyn manson, Drowning Pool, Adema. acestea sunt trupele pe care le ascult cel mai des [ am mai multe trupe ti-am dat cateva :]] daca mai ai nevoie de sfaturi / trupe / cantece. da add tongue dq.skrillex :d] P. S si eu am 14 anihee hee =]! In fine Bye >big grin

| Cenumevreitu a răspuns:

Sa nu uitam de Scorpionshappy