| RosyRozy a întrebat:

Vreau sa stiu cum se numeste aceasta melodie : http://www.youtube.com/watch?v=dhRyd89BMBw

Nu se numeste " Povestea mea". Vreau versurile in mod special si va rog mult sa mi le dati si mie daca stiti cum s enumeste melodia. Va multumesc anticipat. Dau fundita :D

1 răspuns:
| cartidevizita a răspuns:

Salut. Dar de ce crezi ca nu se cheama,, Povestea mea,,? Pe youtube arata ca baietii astia chiar au un album intreg. Cat despre versuri, cred ca cel mai bine ar fi sa asculti melodia si sa o scrii. E o trupa mai necunoscuta si de aceea nu o sa gasesti versurile. (cred)