| Justmeandmysmile a întrebat:

youtube devine cel mai prost site posibil pe zi ce trece. Azi m-am trezit ca scria ca nu pot vedea un video daca nu am adobe flash player 10. L-am instalat dar cand intru pe youtube sa vad un video se blocheaza tot calculatorul si nu mai pot vedea nimic pe youtube de acum incolo sad.

5 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Salut, nu youtube este de vină, ci calculatorul tău, de ce zic asta? Pentru că altora nu le face aşa, dacă reinstalezi windowsul, nu îţi va face nici ţie aşa, ai putea avea un windows din care lipsesc unele fişiere sau să ai fişiere infectate de viruşi, ai putea avea chiar viruşi care îţi încetinesc calculatorul şi se blochează calculatorul sau chiar Adobe flash player-ul să fi de vină, dezinstalează flash playerul Adobe pe care îl ai şi instalează-l pe cel de pe site-ul celor de la Adobe.
http://www.adobe.com/support/flashplayer/downloads.html
Sau să încerci să reinstalezi browserul.

P.S. Asta dacă nu ai rezolvat de atunci problema(5 Mai 2011).

| Sophie90 a răspuns:

Pai mie imi merge foarte bine mai instaleaza o data mozila sau google chrome ma rog ce ai

| Evangeline a răspuns:

Si care-i intrebarea?

| DarthNiger a răspuns:

Deci youtube nu are nimic, poarte pc-ul tau este de vina deoarece mie imi merge perfect youtubul si fac si video si ma si uit...

| Purplefirexx a răspuns:

Calculatorul tau e de vina, trebuie reinstalat sau reinstaleaza-ti din nou brower-ul google din nou.