| Justina_Justina_1985 a întrebat:

Hey!
Vreau sa cant, dar nu am voce frumoasa...
Ma puteti ajuta..., cum sa imi fac o voce frumoasa ca la vedete?
Sau ceva de genu?
Va rog, Ajutor!

Răspuns Câştigător
| Kimberly2005 a răspuns:

Sunt destule vedete care nu au voce. Multe din ele sunt editate ca sa para ca au voce.
Dua Lipa spre exemplu, cum a cantat la Neversea si cum suna vocea in melodiile ei?!
In ziua de azi totul se rezolva daca arati bine, sau eventual sa bagi niste banuti in plus, mai pe scurt spaga. Vorbeste la un studio.
Incearca sa faci niste cursuri de canto, s-ar putea sa iti mai "corectezi" putin vocea.

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Vai de viata mea, aspiratii de plozi de 10 ani