| Luizaaa a întrebat:

Hey! Vreau și eu melodii K-pop va rog! Mie îmi plac foarte mult BTS și EXO, dar nu știu prea multe. App: vi se pare ciudat ca o fată sa asculte K-pop? Mulțumesc! FUNDĂ!

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu stiu melodii k-pop, dar nu mi se pare anormal nimic. Fiecare asculta ce-i place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă 2NE1, în special Come Back Home. E foarte tare videoclipul.

Şi nu, nu e ciudat ca o fată să asculte k-pop. Genul ăsta a fost creat pentru fete : ))