| EveEvelina a întrebat:

Hi as avea o intrebare imi place o melodie a lui demi lovato aia din sonny si steluta ei norocoasa cand canta la cafenea da o vreau in limba romana nu in engleza va rog. puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Nu o sa o gasesti in romana decat daca s-a gasit o romanca sa o cante pe youtube sa cauti.

| NeonLights a răspuns:

Cred ca melodia se numeste ''What to do''.Si daca vrei traducerea, o gasesti aici:
http://www.versuri.ro/versuri/egdhgm_demi+lovato+what+to+do+romana.html