| GruzieSmile a întrebat:

Hi! Imi doresc sa`mi cumpar o chitara electro-acustica, imi puteti recomanda niste modele *?(funda)

4 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Fender.

| alecsandor a răspuns:

Salut, iata aici cateva sugestii de chitare electro-acustice: http://www.lectii-de-chitara.ro/2010/01/cat-costa-o-chitara/ Mult succes!

| Parkmin a răspuns:

Ibanez...dar mi se pare mai accesibila si mai buna Tenson (am si eu de 3 ani si inca suna ca noua)Tenson e o chitara rezistenta si cel mai important nu te doare degetele de la corzi.:D...www.thomashaus.ro