| kity_7943 a întrebat:

HI TPU! Am si eu o intrebare. Imi place o melodie da la Ke$ha. E foarte tare, dar nu stiu cum se numeste. E asa crazy, stilul ei.Stoti care e? PLEASE HELP ME!

8 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Tik tok? fundita?

| Schonel a răspuns:

Kesha - Blow love struck:d

| Dianna_7625 a răspuns:

Kesha - tik tok
kesha- blah blah
kesha- we are who are
kesha- take it of
kesha- your love is my drug.
si cam atat.
una din elewinking
pupici >big grin

| KellyK13M a răspuns:

Blow? We R who we R? sau take it of?

| SaBriinaa a răspuns:

Cauta pe youtubebig grinsau trilulilu! Scrie,, Kesha" si asculti fiecare melodie a eibig grinsi o cauti! E simplu. Poate dai de eahappyBaftahappy

| EvilMo a răspuns:

Cred cai crazy sau Sleazy si ca sa nu mai cauti uite aici crazy http://www.youtube.com/watch?v=nhc2qy95W1E si Sleazy http://www.youtube.com/watch?v=n2kdCJRAiNk

| KiryuZero a răspuns:

Da pe mesaj prv cum era videoclipul si iti dau

| Likemecool a răspuns:

We are who we are? funditabatting eyelashes?