| Roooock a întrebat:

Hmm, bun...
Am auzit chestii gen: "Trupa aia e de poseri, eu nu o mai ascult" sau "tipa/tipul ala e poser pentru ca (nu are par lung(asta daca e baiat), nu are inele, asculta trupe de poseri precum skillet, slipknot, metallica(mai nou am auzit ca metallica e de poseri PE JUMATATE), deci, voi ce parere aveti?

1 răspuns:
| Blckwtrprk a răspuns:

Oameni care nu au ce să facă cu viața lor. Fiecare ascultă ce muzică îi place, ce dacă e Skillet sau Metallica? Plus că nu trebuie să ai păr lung sau inele că să fii metalhead/rocker. Și... De când e Slipknot trupă de poseri?))