| anonim_4396 a întrebat:

Http://m.youtube.com/watch?v=r5yaoMjaAmE
O stie cineva?
http://m.youtube.com/watch?v=MeW0SI0tNS8
Va place?
http://m.youtube.com/watch?v=HO4e4nCYBEo
Eu o iubesc.
http://m.youtube.com/watch?v=nNsZVO6Yy0k
Am descoperit-o azi si deja o iubesc
http://m.youtube.com/watch?v=DvnASKvi2H8
Probabil o sa ziceti ca is proasta...
http://m.youtube.com/watch?v=B9tc9R_Y3FY
Va place sau nu?:))

26 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Da, o știu. Nu-mi place. Lăbăreală de muzică trasă de păr pentru proaste suferinde.
E ok să asculți asta dacă ai 15 ani, te-a părăsit iubitul și brusc ți s-au spulberat toate visele de adolescent retard.
Da, o să spun că ești proastă. Ce asculți tu e flegma de pe fundul cazanului muzical.

| KillMePlease a răspuns (pentru Wøodenpints):

Aha...Okay. laughing)))))))))))
Imi imaginez ca tu (din moment ce ti-am vazut vocabularul) esti un geniu si iti permiti sa jignesti toate persoanele deoarece esti superior tuturor. laughing) Ma rog...laughing)))))))) Viata faina, man!laughing)

| Wøodenpints a răspuns (pentru KillMePlease):

Ai cerut părere. Părere ai primit. Ce, trebuia neaparat să fie pozitivă?

| KillMePlease a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu. Am cerut o parere legata de melodiile alea, iar tu ai ocolit subiectul si ai ajuns sa ma jignesti fara motiv.

| Wøodenpints a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu am ocolit nimic. Ți-am zis că este o muzică de căcat.
Am afirmat doar ce-ai zis tu în întrebare.

| KillMePlease a răspuns (pentru Wøodenpints):

Asta in opinia ta. laughing)))

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mie imi plac cateva melodii de la ea, dar nu toate. Unele sunt asa lente incat ma enerveaza. Tragedy e preferata mea.
Daca vrei sa-i asculti toate melodiile, poti sa-i descarci discografia de pe torr3nt.

| KillMePlease a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Si mie imi place Tragedy foarte mult si e preferata mea!laughing

| 1DeadMemories a răspuns:

Imposibil sa nu o stii pe asta https://www.youtube.com/watch?v=rtOvBOTyX00

Canta bine.

| KillMePlease a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Impossibleee...laughing)

| 1DeadMemories a răspuns (pentru KillMePlease):

Cum, ai ratat filmu asta cu vampiri"Saga Amurg" silly? Chiar ca "impossiblee"laughing)

| KillMePlease a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Dăă, ce proasta suunt. laughing))))

| 1DeadMemories a răspuns (pentru KillMePlease):

Eu glumeam, nu-ti pierde timpul cu filmul ala. Melodia e faina.Doar ca, ma asteptam ca, o pustoaica de 13-15 ani sa se fii uitat la el.

| KillMePlease a răspuns (pentru 1DeadMemories):

Adevarat ai grait. laughing))

| GhostRider02 a răspuns:

Faine piese

| KillMePlease a răspuns (pentru GhostRider02):

Merci. :3

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Nu ai pentru ce.

| KillMePlease a răspuns (pentru GhostRider02):

*de treaba*hee hee
:3

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

Mersi :*

| KillMePlease a răspuns (pentru GhostRider02):

,,Kw pl@k3r3" laughing))

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

laughing)

| KillMePlease a răspuns (pentru GhostRider02):

:3

| GhostRider02 a răspuns (pentru KillMePlease):

:3 :3 laughing))

| KillMePlease a răspuns (pentru GhostRider02):

Blah Blah Blaaah

| SorinaSuciu a răspuns:

Imi plac unele melodii de la ea, cele mai ritmate. alea lente sunt pre lente (plictisitoare)hee hee)