| RockNbeer a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=A2pqVnz9ins
Cum vi se pare?
Doom Metal Rusesc.

4 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Genial!
Chiar sună genial!

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Not really my thing.mai bine swallow the sun
http://www.youtube.com/watch?v=IP7CSDrvScQ

| hettfield a răspuns:

Si eu credeam ca pe TPU sunt numai panselute care asculta porcarii de pe posturile de radio si taraftv.Am ascultat piesa, suna grozav.Ca sunt rusi, nu ma mira, natia din care faci parte nu te impiedica sa faci o muzica excelenta. Ultima chestie care am gasit-o si mi se pare de-a dreptul superba, e asta:http://www.youtube.com/watch?v=jrs_rqPDKcE&feature=relmfu

| RockNbeer explică (pentru hettfield):

De fapt conteaza si din ce tara faci parte.
De exemplu Negura Bunget,sunt Romani, au un sound unic, motivul ar fi ca nu au folosit doar influentele de baza ale black metal-ului, au adus ceva nou, folklorul romanesc.
Asta cred ca se aplica si la trupa pe care am prezentato in intrebare.
Off:Ai sa mai gasesti pe siteul asta destule persoane dezgetate la minte care isi pot da cu parerea in legatura cu genurile astea.