| Duucu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=BUULBlDcju4
Pentru cei care nu știați, The Doors a făcut o piesă cu Skrillex.Nu vi se pare cam idioată combinația? Și nu, nu e un remix.

23 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Trebuie crucificat pentru o asemenea blasfemie.

| Duucu explică (pentru RockNbeer):

Eu spun să mai ridicăm o biserică.

| RockNbeer a răspuns (pentru Duucu):

In cinstea cui?

| Duucu explică (pentru RockNbeer):

Bisericile se fac în cinstea cuiva? Bisericile se fac degeaba.

| RockNbeer a răspuns (pentru Duucu):

Deviem de la subiect

| Duucu explică (pentru RockNbeer):

Adevărat.Am ceva cu bisericile astea-n plus...

| Dumniezău a răspuns:

The Doors+Skrillex=bull sh*t

| Duucu explică (pentru Dumniezău):

Și-au făcut reclamă printre copii.

| Dumniezău a răspuns (pentru Duucu):

Oare de ce?thinking

| Duucu explică (pentru Dumniezău):

Habar nu am, dar eu zic că au făcut bine.Copiii vor asculta The Doors, apoi vor vedea la sugestii și Led Zeppelin, iar apoi vor continua cu Queen.Mai departe vor dori ceva mai "hard" și își vor aminti că auzeazu pe la televizor de Metallica, și tot așa pănă la Behemoth și Gorgoroth.Genial,nu?

| Dumniezău a răspuns (pentru Duucu):

De la The Doors la Gorgoroth chiar e genial.\m/

| Vans a răspuns:

Eu nu pot să ascult aşa ceva nici măcar pentru 5 secunde.

| LadyMelian a răspuns:

Si Queen a cantat cu Lambert si Ozzy a facut spot publicitar cu Bieber, si Slash a facut o piesa cu Fergie.Care e tragedia? La prima vedere se potriveste ca nuca-n perete dar daca stai si gandesti la rece eu zic ca e ok. Poate, poate se mai trezeste cate unu sa caute pe net piese The Doors sau Ozzy.

| Dragonfly6 a răspuns:

O_o

| FearOfTheDark a răspuns:

Stiam de asta dar nu am ascultat-o.Nu ascult nici The Doors prea des. Oricum melodia nu e cine stie ce.Skrillex si-a pus amprenta pe melodie, deci e o porcarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare mie sau inceputul suna a manea?
Probabil au vrut sa incerce ceva nou.
Damn!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar,asta-i blasfemie.N-am de gând să o ascult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-am imaginat niciodata ca numele celor de la The Doors poate sta langa numele acelui specimen ras pe jumatate de cap.

| BlackWaltz a răspuns:

Din nefericire stiam. Ce pot sa spun, limbricul ala de skrilex sau cum dracului se scrie ar trebui decapitat.

| Wøodenpints a răspuns:

Am ascultat 10 secunde pe sărite și n-am auzit The Doors.
Ești sigur că melodia asta chiar a fost făcută de ei, având în vedere faptul că The Doors nu mai cântă?

| Andiiii a răspuns:

Nașpa rău de tot.

| HeiligKreuz a răspuns:

La inceput zici ca e manea.