| TraficDeMentosane a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=C-KLMvfb_kI&feature=relat ed

Melodia asta o canta Selena Gomez? :O :D

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

"Shake It Up" performed by Disney star and Hollywood Records artist Selena Gomez tu ce crezi?tongue da

| TraficDeMentosane explică:

Este interesanta happy, nu intreb neaparat pentru ca imi place, dar nu am crezut ca o canta Selena, are o voce putin diferita aici blushing.

Merci de raspunsuribatting eyelashes!

| TraficDeMentosane explică:

@nyna, ti-am dat tie funda fiindca raspunsul tau este primul [in afara de anonim, caruia nu cred ca ii pasa de funde oh go on ] happy

| sweetlollypop a răspuns:

Da. se numeste shake it up narmal :P - uite aici un link-http://www.youtube.com/watch?v=9CujVa_0bvg&feature=related

| BabalGam a răspuns:

Da

| Dianna_4317 a răspuns:

Da... Mi-am luat revista Popcorn si zicea ceva despre Totul pentru Dans. Si scria ca genericul de inceput o canta Selena Gomez.big grin

| Rebeca2911 a răspuns:

Da love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar ea :]