| Tokha a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=dih729_02oM
Ce părere aveţi de melodie? Eu sincer cred că este o melodie reuşită si ritmul il ador :x."Ne place, place, place!"Îmi plac rimele foarte mult şi o ascult încontinuu, are un ritm foarte bun \:D/ \:D/.

8 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu-mi place nu-mi place nu-mi place.
Altă râgâială de club. Nimic deosebit.
Baftă

| kuka a răspuns:

Care e rostul intrebarilor de genul asta? intr-un fel vrei sa ne faci sa le ascultam, nu-i asa?

| lolly_3072 a răspuns:

laughinge ok.ma saturasem de atata house romanescbatting eyelashes
pupiicii, loly:X

| only me a răspuns:

Mi se pare stupida. Rimele sunt reusite dar ritmul nu e tocmai cine stie ce...

| Maria_7218 a răspuns:

Stiu melodie :X Imi place foarte tare :-):-):-) :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este foarte draguta.:X chiar e reusita, imi place:X dar ar fi fost minunat daca ar fi avut un videoclip mai interesant dar este frumoasa si asa :X o adoor...ai dreptate ritmul si rimele sunt minunate.:X pa, pawave:X:X pupic.

| Ea_1881 a răspuns:

Si eu am auzit-o pe radio zu. e super:X.ne placelaughing

| Zozoleee a răspuns:

Wow...pai sincera sa fiu mie nu prea imi place melodie asta(fara suparare); toti colegii mei si prietenii o ascultatongue
dar nuju... mie nu-mi place deloc:-& laughing)