| Boy Sergel xD a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=DlvHn2Sp0J8 - cum se numeste melodia de la inceput? de unde o pot downloada? Funda Plzzz.

2 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Incearca sa convertesti acest video intr-un mp3. Intra pe www.zamzar.com (parca asa era site-ul), pui acolo link-ul videoclipului si in ce format vrei sa descarci, pui adresa ta de e-mail, iar cand descarcarea va fi completa vei primi pe e-mail(pe care l-ai pus anterior) un link de a descarca melodia. Apoi ar trebui sa ai un program de editat sunete si sa tai din melodie. Succes!

Răspuns utilizator avertizat