| andreea3000ify a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=EDadO8xKBEQ&feature=relat ed ii super melodia asta. Cine stie cum o cheama si cine o canta? pls help! dau fundita :D

Răspuns Câştigător
| dya25 a răspuns:

Switchfoot - You e super tare piesa ma bucur ca mai cineva cu capul pe pamant.

5 răspunsuri:
| waXonwaXoff a răspuns:

Switchfoot - You

dar era greu sa-ti dai seama...pfuiuh,bine ca am rezolvat, ce greu mi-a fost

| Bteen a răspuns:

Trupa se cheama Switchfoot, melodia You. O poti downloada de aici http://fisierulmeu.ro/......t-mp3.html

| Laura_5858 a răspuns:

Da scrie la numele video-ului cum se numeste rolling on the floor

| Lavy_4392 a răspuns:

Switchfoot - You

daca nu o ai ti`o dau eu.
lasa`mi msg privat sa iti dau id`ul:*:*

| rodicutz a răspuns:

Switchfoot