| denisa0906 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=ijQQHtXn3D4&NR=1 uitati adresa asta... ce parere aveti de vocea lui? ar merita mai mult nu?

Răspuns Câştigător
| marie a răspuns:

Nu as vrea sa credeti ca sunt ridicola... dar este un diamant neslefuit!
sunt manelisti care nu au nici o legatura cu muzica...si sunt considerati celebri!
cu putina munca din partea lui, si un pic de ajutor din partea celorlati care au "putere"ar fi un cantaret bun!
poate il vede costi ionita, sau florin peste...si il ajuta!

10 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Cutie-pana acum nu am facut asta...pentru ca nu vreau sa provoc scandaluri... dar ar trebui sa-i multumesti lui Dumnezeu ca ai niste parinti care te iubesc si te rasfata...amaratul ala nu a avut norocul tau!
mai bine ai lasa sa-i privesti de sus, si ai fi mai buna!
nu te supara pe mine... dar cand ai sa fi mai cu capul pe umerii, ai sa-mi dai dreptate!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Un copil necajit care daca va fi ajutat v-a putea avea alt viitor.

| Bianca_4346 a răspuns:

Copii astia ar trebui ajutati de cncva.
la mine la scoala este un baiat(nu dau nume)care canta nemaipoimenit si este rrom. a cantat in fata mea si are o voce minunata...

| Bianca_4346 a răspuns:

Copii astia ar trebui ajutati de cncva..
la mn la sc este un baiat(nu dau nume)care canta nemaipoimenit si este rrom..a cantat in fata mea si are o voce minunata...

| denisa0906 explică:

Mie sincer imi pare rau de astia care ar putea avea mai mult... are voce fainuta.ar trebui lansat si lucrat un pic la vocea lui dc sunteti rai?sad:-

| denisa0906 explică:

Andrutzabig grin esti tare imi place de tine :X

| vyol3ta a răspuns:

Ai dreptate cutie... rolling eyes

| cutie a răspuns:

laughingHai ca asta a fost tarerolling on the floor
... Da, ai dreptate ar merita mai multe injuraturilaughing

| marie a răspuns:

Mie imi este mila de astia.asta e tiganu e cu manele, romanu cu populara si englezu cu popu'tongue...are dreptate andrutza...nu trebuie sa fie discriminare, si pare un copil de trebuie rusinos...happy...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt un manelist in devenire...parfum!