| Duucu a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lrF814OnFQ4

O stie careva? Ce parere aveti despre ea si melodiile ei?

7 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O știu mulți.E uimitoare.
Îmi place mult melodia asta http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=wpIUPgEsNXM dar are multe, chiar mai bune.

| Demise a răspuns:

O ştiu, e superbă.
Îmi place şi
http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI

| FastAndFurious a răspuns:

Prea sensibila pentru minewinking

| Duucu explică (pentru FastAndFurious):

Cateodata trebuie sa iti arati si latura sensibila,nu numai cea ignoranta sau "nebuna",Oamenii trebuie sa fie uneori si sensibili dar sa nu exagereze, fiindca vor ajunge... Gandeste-te, daca tot globul pamantesc ar fi plin de oameni insensibili, ce ar iesi? Nu uita, Mihai Eminescu era o fire sensibila.

| FastAndFurious a răspuns (pentru Duucu):

Nu era o critica ci doar o nota de jurat daca vrei. Nu e pentru echipa mea. E loc insa undeva si pentru ea.

| Duucu explică (pentru FastAndFurious):

Nici a mea nu a fost o critica, ci un pont.

| DanielleOwl a răspuns:

O stiu, cum sa nu. E foarte talentata. Imi mai plac si melodiile : Shadows si Phantom Of The Opera. Muzica clasica este aparte.