| Dania_3548 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=lY89NfIZcyQ&feature=playe r_embedded

Justin Bieber nu exista, e un fals! :))

Va vine sa credeti? :))

11 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

E o gluma de prost gust. laughing Daca te-ai uita putin la emblema celor de la CNN si la emblema din video ti-ai da seama imediat.
O zi buna! happy

| Gizăz a răspuns:

Da' gata băi tolomacilor c-aţi umplut saitul cu porcăria asta de clip!

| Catte a răspuns:

rolling on the floor...frtlaughing. nu stiu ce sa cred...nu prea. dar.thinking si oricum///a fost so funny sa vad astarolling on the floor).

| Ingerasull99 a răspuns:

Clipul ala este un fals

| Simoni a răspuns:

Nu credwinking.
N`au astia ce sa faca si s`au gandit sa inventeze tot felul` de lucruri oh go on.

Cum existam si noi asa e si el un simplu omwinking. Daca era nu stiu`t ce specimen da dar asa. e si el om ca si noi.

| LoveToHate a răspuns:

Bai. e o mare minciuna!

Te rog frumos... tu chiar crezi porcaria asta?

laughing sa fim seriosi...

| レクス a răspuns:

OMG! cum naiba sa fie fals...toti fanii JB spun ca e falslaughing[[e fals doamne]]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine nu si doar daca ar fi adevarat e doar o dezamagire pentru fanele innebunite dupa el si apropo ma bucur ca ai dat vestea asta, as vrea sa vad cateva fetite carora le revine mintea la normal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber nu e fals daca ati fi citit niste reviste ati vedea ca au pus si poze cu el de la mare si avea corp de copil(adolescent)nu a unui om matur! Si nu are cum un om sa aiba vocea unui copil(adolescent)si mai sunt si multe alte exemple...nu sunt fan justin bieber dar se vede ca toata chestia asta e o prostie!

| m4ry3n a răspuns:

Pentru oricum e un fals, nu stiu de ce tot al pupati in fund pe acest baiat. straight face

| Alina2797 a răspuns:

Omg` :O
nu exista`?:O
wayy ce se va intampla cu fanii lui cand vor vedea asa ceva laughing