| Beibii a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ra-Om7UMSJc&ob=av2n ce parere aveti despre melodia aceasta?:) ce sentimente aveti cand o ascultati?

Răspuns Câştigător
| morenaRox a răspuns:

Aceasta melodie ma duce cu gandul la suferinta unei fete din cauza unui baiat si lucrurile pe care le-a invatat din greselile comise cum sunt si versurile :
I will not make the same mistakes that you did
I Will not let myself cause my heart so much misery
I will not break the way you did...Because of you
I am afraid

2 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

E una din melodiile mele preferate, nu cred ca ma voi satura vreodata de ea love struck.

| LittleandLiars a răspuns:

Wow nu stiu imi aduce aminte de zilele in care eram mai mica ma pune pe ganduri, imi da un sentiment ciudat dar in acelsai timp placut.

Iubesc aceasata melodie:X