| Havok83 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=VVAyz1vRZak
il mai tineti minte?

14 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Da.laughing
Am impresia ca i-am auzit unele piese in copilarie fara sa vreau.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Nu-mi place de nici o culoare cum cântă individul acesta.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Neah,nu-mi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a adus Hienă aminte de el, sâmbătă în cadrul emisiunii " Te Cunosc de Undeva ".

| fadnox a răspuns:

Nu-mi aduc aminte nimic, nasol oricum

| FearOfTheDark a răspuns:

Cum sa nu? laughing
(Trebuie sa adaug ca are fata de gay.Nu ma pot abtine.
Uite cum scrie original:
Tarkan | Dudu ''Orijinal Video)

| Havok83 explică (pentru FearOfTheDark):

Da chiar asa si trebuie sa precizez ca mie nu-mi place Tarkan ci am intrebat doar daca va mai amintiti de el nu cum a zis ala cu SLIP knot laughing))

| FearOfTheDark a răspuns (pentru Havok83):

Mie tipu' mi se pare genial...Adica sa fii asa de naiv sa canti muzica aia, e ceva. Unora le place.
Cand eram mica eram fana infocata, ascultam zilnic.Acum zic doar ca are fata de gay, ma rezum la putin.

| QueenOfSpades a răspuns:

Aş fi vrut să nu. Te-aş invita la o baie în acid, acum.

| Havok83 explică (pentru QueenOfSpades):

Nu mersi nu sunt sado-masochist CA ALTII.

| XatomisX a răspuns (pentru Havok83):

Cocalrii ca tine trebuie trasi in teapa http://www.youtube.com/watch?v=rpI3QWVlZH4

| Havok83 explică (pentru XatomisX):

Daca tu crezi ca eu sunt cocalar uitate la playlistu meu si in al doilea rand fac parte dintr-o trupa de rock asa ca mai tineti gura si du-te la culcare ca esti obosit.