| cobi a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=xwPPV7QsAbw uitate si sp-mi parerea!

Răspuns Câştigător
| Deni7 a răspuns:

O ador.Imi da o stare de...happiness.hee hee
Si artificiile sunt foarte frumoase.

6 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

Piesa e cam veche dar e misto happy. tu ai filmat artificiile?thinking

| Oxanna a răspuns:

Mda... superba:X melodia e clar mortala drooling
si chestiile alea numte artificii:X OMG cat de misto'h

| Pisicuța a răspuns:

Foarte tare, cadrele sunt foarte frumoase, imaginile nu foarte clare dar totusi nu-i o problema, melodia suuper, n-am ce zice
Frumos, dar pentru data viitoare nu o tine doar pe un obiectiv mai pune si alte imagini/videouri ca sa fie mai interesant, ca sa-i ti pe vizualizatori "in priza".
Succes in continuare happy

| TJohannaB a răspuns:

Este super!

Mie imi place.

Tie

| alexandruvalcea a răspuns:

Frumosbig grin

| cobi explică:

Da! eu am filmat! asta e m-am miscat cam mult dar nu puteam sa ma uit la ecran! nu vedeam bine! asa ca muitam cu ochiu liber!