| Duucu a întrebat:

Http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Sunteți de acord că Wintersun au instrumentale mai mult decăt perfecte?

11 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Într-adevăr.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Totul e perfect la această formație, a devenit una din formațiile mele preferate.Nici nu pot alege o melodie preferată, e imposibil.
De abia aștept următorul album.

| Duucu explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Time II, așa-i?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Duucu):

Dap.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Duucu):

Și e o groază de timp până în 2014, vreau albumul ăla să apară cât mai curândhypnotized

| Duucu explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pănă atunci rămăn la Time I.Repet piesele, că doar n-ai cum să te plictisești de vocea lui Jari.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Duucu):

Evident.Nici nu îmi pot închipui un album mai epic ca acesta.Crezi că poate fi Time II mai bun decât ăsta? Hmm, rămâne de văzut.

| KristalPop a răspuns:

De acord.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

''Extreme Majestic Technical Epic Melodic Metal''.
http://www.youtube.com/watch?v=HSiaJjqaFZE

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puțin spus "mai mult decât perfecte". Epic
\m/

| MEIALI a răspuns:

Totul e perfect la această formație