| inna a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=z7fpmj_2uLU

Va place?;))Superba si ea si melodia:d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Superb e putin spus, e una din cintaretele mele preferate. Sint topit dupa ea. Uite prima piesa pe care am ascultat-o si care m-a facut s-o iubesc pe fata asta. Sa nu-mi spui ca nu-ti place
http://www.youtube.com/watch?v=4bBcvWIvhWc

11 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

E o femeie perfecta:D imi place mult insa uite asa pentru ca stiu ca iti plc gaga:Dhttp://www.youtube.com/......ttp?/watch

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

O femeie superba si o cantareata desavarsita.

| DianaXoXo a răspuns:

Super
si ochii eilove struck

| Rosalie_9695 a răspuns:

Are o voce superba si niste ochi la fel de superbi love struck

| imortal a răspuns:

Superbe buze superbi ochi mel nu am avut timp sa o ascult dar ea geniala tongue

| loveyousomuch92 a răspuns:

Melodiile lui Natalie sunt dea dreptul superbe si ea este o fata foarte frumoasa! o ascult mereu! daca si tie iti place e foarte bine ascult-o ca nu face rau! mie una imi place shiverhttp://www.youtube.com/watch?v=tdmvStF-7uc&feature=channel

| sHock a răspuns:

Ce frumoasa e si mel si ea:X
ai dreptate...
te:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo, bravo, cine o iubeste pe Natalie Imbruglia ma iubeste pe mine... ea e iubirea mea, pupici tutulol big hug

| Iooooooooo... a răspuns:

Puff. ce ochi albastri frumosi are; x. si melodia e frumoasa; x.

| krazyinttt a răspuns:

Frumoasa melbatting eyelashes:X

| krazyinttt a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JxhUo-DCVYI de asta ce zici adica mie intr-un fel imi place :X:*