| vaa a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=zF3hYLTXQPg
Ce credeti desprea vocea ei?
funda!?:)).

Răspuns Câştigător
| madalina97_7913 a răspuns:

Reusita sa stii. chiar are o voce frumoasa. dar as vrea totusi daca se poate sa aud mai multe feluri de melodii. eu sunt solista deci poti sa te bazezi pe commenturile mele. ai o voce reusita, tine-o tot asa big grinhappy

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Imi place vocea ei! de-a dreptul superba! dar mai trebuie lucrata!

| Nastia a răspuns:

Mai trebuie lucrat la accentul englezesc, dar e okwinking

| dede070707 a răspuns:

E in regula, e ok.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

Mi se pare mie, sau canta pe nas?`thinking

Mai falseaza in unele locuri.

Btw, canta destul de bine spre deosebire de altii.

| Elaaaaaaaaaa a răspuns:

P. s. tu esti fata respectiva?`big grin

| DoRu a răspuns:

Daca mai lucreaza putin la voce, o sa devina un cantaret cu o voce superba!
Funda...

| vaa explică:

Nu va pot da funde tuturorlaughing?
blushingmersi de raspunsurihappy.
Tuturor.

| Benghazini a răspuns:

Frumoasa voce... canta bine. doar la un parti parca ar mai avea de lucrat! oricum bun inceput. Keep it up!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
O voce buna! Si mai trebuie lucrata...
Bye!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate observa ca are ureche muzicala insa vocea ei mai trebuie lucrata putin pentru ca mai falseaza uneori

| Delicioasademine a răspuns:

Canta chiar frumos. Doar ca mai sunt falsari. dar este normal tongue trebuie lucrat.