| anonim_4396 a întrebat:

Https://vocaroo.com/2XGMoPOPipX

Spuneti-mi va rog, cum vi se pare genul acesta de cantat? Personal am incercat si cu voce si versuri dar mi se pare ca trage in jos melodia naturala a acestui ritm. Parca mi-ar place sa scriu mai multe piese asa decat sa ma chinui sa transmit prin versuri ceva ce numa eu sau doar o categorie de oameni simt...

2 răspunsuri:
| MiyakoSaki a răspuns:

Hei!

Sunt de acord cu ce a spus si persoana de mai sus, ceea ce faci, cum o faci este modul tau de a te exprima. Nu trebuie sa existe neaparat cuvinte prin a transmite ceva, daca o faci din placere si cu suflet, mesajul va ajunge negresit catre persoana care asculta.
Mie personal imi place.
Continua cu asta. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E arta, e a ta, poti sa faci ce vrei tu si o sa gasesti oricum o audienta pentru ce faci. Mie imi place