| Mayhem666 a răspuns:

Oh My God, pe ce m-ai facut sa dau click?
Urasc manelele, iar acum laptop-ul meu a fost infectat cu asta.
Data viitoare o sa te intreb inainte sa dau click.
Ce parere am?
O mizerie de melodie, si de asemenea o mizerie de gen muzical. Fara suparare, dar eu chiar detest manelele. La fel si muzica populara. In rest imi place cam orice gen de muzica, in special rock, pop, dubstep, gaming, medieval, relaxing, etc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Wow, urasti fix ce imi place mie.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Muzica populara pur si simplu nu imi place si mi se pare invechita si ca doar batranii o asculta, si pur si simplu nu este genul meu de muzica, iar manelele, le detest din toata inima mea rece si neagra :))
Eu ascult melodii de genul:

https://www.youtube.com/watch?v=9e5qKTVOwEQ

Ascult-o pana la final :)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

''Inima mea rece si neagra''
Asta ar spune un copil canceros.
Nu-mi plac japonezii si japonezariile lor.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta inseamna ca nu ai gusturi bune.
P.S. Jignirile tale nu ma afecteazawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

N-am gusturi pentru ca nu ma uit la japonezi? Interesant.
Nici tu n-ai gusturi pentru ca te uiti la asa ceva.
Am destul gusturi, in loc sa te uiti la cancerurile alea poti sa vezi si tu niste filme adevarate ca: Titanic, The Illusionist, Lone Survivor.
Asa iti petreci timpul invatand ceva.
Chiar si din Kung Fu Panda inveti ceva, si anume ''Nu renunta niciodata la visele tale''.
Titanic: Stiu tot ce s-a intamplat in data de 14 aprilie 1912
Si tu ce inveti din alea?
Despre iubirile la aia si ca spitalul se numeste infirmerie?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

In plus iti creeaza o iluzie falsa despre Japonia.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Datorita lor am prins un interes despre limba si cultura japoneza, si mi-am descoperit visul, si am descoperit si o gramada de prieteni adevarati datorita lor, prieteni pe care nu i-as fi avut, pentru ca nu as fi inceput sa vorbesc cu ei, daca nu aveam ceva in comun, plus ca aceste anime-uri ma ajuta sa invat limba japoneza, si mi-au oferit si niste concepte asupra vietii pe care multi nu le pot intelege, si m-au facut sa realizez anumite lucruri, pe care inainte nu le vedeam, asa ca inainte sa incepi sa insulti ceva, informeaza-te.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Ok, ramai in iluziile tale.

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Or fi ele iluzii, dar reflecta realitatea.
Spre deosebire de iluziile tale care reflecta absolut NIMIC.
Nu o lua personal, eu doar spun adevarul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mayhem666):

Titanic nu reflecta nimic? Deci e o inventia data de 14 aprilie 1912?
Si eu credeam ca asa e America e ca in filme.

Răspuns utilizator avertizat
| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este o inventie. Tu nu ai inteles la ce ma refeream. In fine, nu mai conteaza. Nu ma refeream neaparat la Titanic, ma refeream in general. Dar hai sa nu mai deviem de la subiect, ca ii facem chat lui chiftelutacrocanta aici. El a pus o intrebare, nu a cerut chat la intrebarea lui. Am deviat de la genul muzical, la chestii mai complexe, eu zic sa incetam aici, pana nu dam in cearta. O seara frumoasa in continuare!

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Nu alerga dupa vise...
O sa te ratacesti in propriile ganduri!

| Mayhem666 a răspuns (pentru Clorox):

Ce poet esti!

| Clorox a răspuns (pentru Mayhem666):

Inspirat laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pierzi degeaba timpul cu tipul asta, traieste in lumea lui, dar Titanic nu reflecta prea multe. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am dat seama ca e cam distrus tipul asta.
Are o gandire ca a unui copil de 10 ani.
Reflecta multe Titanic, trebuie doar sa-l intelegi.

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu ma chinuiam mereu sa plâng la Titanic si niciodată nu am reușit.
laughing

In schimb plâng de fiecare data când vad The green mile.

Si așa e, Titanic e unul dintre cele mai interesante filme văzute de mine.
Te lovește foarte puternic.

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

Si apropo, Cruce:
Mie mi se pare ca ești vechiul Endoryus sau Endorius, nu mai stiu cum se scrie.
Așa e? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deaad):

Nu, nu sunt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deaad):

Il stiam pe acel utilizator, ce s-a intamplat cu el?

| Deaad a răspuns (pentru anonim_4396):

S-o fi plictisit de site.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Deaad):

Eram si eu prin 2014 pe site, dar dadeam raspunsuri retardate.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Cruce, cruce, te iubim, noi ca tine vrem să fim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

De ce vrei sa fii ca mine?

Răspuns utilizator avertizat
| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca să ajung bine în viață.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Pai n-o sa ajungi bine in viata daca esti ca mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epic fail

| Aslam a răspuns:

Ce bine ca n-am dat click la mizeria asta...
Trebuia sa-mi schimb contul de Youtube. rolling on the floor) Fara suparare, frate, dar eu urasc manelele.

| Ionut_Sur_1987 a răspuns (pentru Aslam):

Mai aslam, nici macar nu e manea, e genul pe care mama ta si tatal tau ascultau in trecut, e de petrecere...

| Ionut_Sur_1987 a răspuns:

E buna melodia de o beuta!

| DrowRanger a răspuns:

Cancer