| Eriii a întrebat:

Https://www.youtube.com/......tps?/watch pareri legate de playlist? Sugestii de melodii asemanatoare pe care as putea sa le mai pun? Si are cineva roblox? Mor de plictiseala

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I can vibe with some of those but i am more of a basic bitc* so...
Lund - Broken
The Neighborhood, albumul "I love you" si cateva melodii din celelalte.
Tow Feet - Love is a ***
Grandson - Overdose
Nu sunt la fel de chill/emo dar din ceea ce ascult eu si imi vine pe moment astea sunt cele mai apropiate.

| Ilincoana a răspuns:

Grenteea Peng - Hu man
Lana del Rey - Doin time
The Chameleons - As high as you can go
Saltillo - Remember me
Sunt piese cu vibe asemanator happy

| Eriii explică (pentru Ilincoana):

Doin time am uitat sa o pun jhwdbvjsb