| Ana00005 a întrebat:

Imi mai pot dezvolta urechea muzicala la 16 ani?
Vreau sa ajung dj si nu am ureche muzicala, se poate sa o dezvolt?
Mulrumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca da. Daca exersezi in continuare, vei reusi! Cum am spus, cred in tine, dar trebuie sa crezi si tu. happy

4 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Nu ma, maine mori, ce naibii, esti mos deja la 16 ani, cand sa mai ai timp de asa ceva.

| Ana00005 explică (pentru Neberius13):

Da,batranetea...Ai dreptate, la 16 ani esti batran, de-aia atatia nu termina liceul.Tu ce vechime ai?

| FaneFane6564 a răspuns:

Da, poti, doar atat zic, restul este vointa ta. Nimic nu este imposibil.

| Liana030809 a răspuns:

Trebuie sa faci mult exercitiu:sa asculti multe melodii si sa incerci sa le canti.